Letenky Vietnam

LEVNÉ LETENKY DO VIETNAMU

Díky naší úzké spolupráci s konkrétními leteckými společnostmi jsme svým klientům schopni nabídnout výhodné letenky bez rezervačních poplatků s garancí nejnižší ceny. Dle Vašich požadavků Vám doporučíme nejvhodnější spojení v daném termínu podle Vašich finančních možností či preference letecké společnosti. Z Prahy, Vídně, Frankfurtu a dalších evropských měst můžete do Vietnamu letět i za 14 tisíc korun, když jsou letenky v akci! Při správné optimalizaci, tedy při vhodné kombinaci pozemního programu a leteckého spojení můžete navíc ušetřit až 2 tisíce korun na osobu!

Samozřejmostí je u nás nezávazná a hlavně bezplatná rezervace letenek do doby, než je hotový Váš program ve Vietnamu. Naší snahou je, aby se klienti vyvarovali častého scénáře: nákup letenky a následné složité přizpůsobování itineráře zájezdu.

STOP-OVER

Velkou výhodou mezinárodních spojů do Vietnamu je možnost navštívit některou ze světových metropolí. V rámci vybraných leteckých spojení se lze podívat do Hong Kongu, Dubaje, Singapuru, Bangkoku, Soulu nebo Kuala Lumpuru. Nejenže si uděláte zajímavou zastávku na svě cestě na dovolenou nebo z dovolené, ale velmi často ušetříte nemalé peníze za letenku.

OPEN-JAW LETENKY

Rádi Vám zajistíme také tzn. open-jaw letenky, tedy letenky s rozdílnou příletovou a odletovou destinací. Standardně létáme do Hanoje a odlétáme ze Saigonu, z ostrova Phu Quoc, případně z kambodžského Siem Reap. Cena open-jaw letenek nebývá výrazně odlišná od ceny klasických letenek, tedy spojů se shodným místem příletu a odletu. Ušetříte tedy za vnitrostátní přelet.

VNITROSTÁTNÍ PŘELETY

V rámci každého pozemního programu zajišťujeme rovněž vnitrostátní přelety. Díky vhodným vnitrostáním leteckým spojům ušetříte nejen čas, ale hlavně peníze. Letecké spoje v rámci Vietnamu zařízujeme do všech destinací, se všemi leteckými společnostmi - i nízkonákladovými.