Víza do Vietnamu

VÍZA DO VIETNAMU BEZ POPLATKU

Pro klienty naší cestovní kanceláře Go2 zajišťujeme víza, resp. zvací dopis do Vietnamu ZDARMA. Nejčastěji necháváme zpracovat turistická víza na 1 měsíc s jedním vstupem do země. Vízum je s námi hotové rychle, již do 3 pracovních dnů můžete mít svací dopis u sebe! CK Go2 Vám zajistí všechny potřebné doklady a materiály, samotnou "vízovou samolepku" pak obdržíte na letišti po příletu do Vietnamu (visa on arrival).

OBECNÉ VÍZOVÉ PODMÍNKY

Nutné je zařídit si potřebné náležitosti k vízům do Vietnamu ještě před odletem. K získání "visa on arrival" potřebujete následující:

  • pas platný minimálně půl roku po příletu zpět do České republiky,
  • 2 pasové fotografie (předepsaný (a doporučený) rozměr je 4*6cm, ale toleruje se i klasický pasový rozměr),
  • 1 prázdná stránka v cestovník dokladu,
  • vyplněný příletový formulář (svým klientům zasíláme příletový formulář předem, s návodem, jak jej vyplnit),
  • zvací dopis (svým klientům zajišťujeme zdarma).

Nejdůležitějším materiálem je zvací dopis. Pouze na jeho základě budete do země vpuštěni. Po příletu do Vietnamu předložíte na imigrační přepážce všechny uvedené dokumenty a po úhradě odpovídajícího poplatku obdržíte vízum do svého pasu.

PŘÍLET DO VIETNAMU A VYŘÍZENÍ VÍZA

Víza do Vietnamu dostanete na všech mezinárodních letištích. Jedná se o následující: Hanoj, Saigon, Nha Trang a Danang. Po příletu do Vietnamu Vás nejprve čeká imigrační přepážka. Zde musíte předložit všechny vízové formality - viz výše a uhradit poplatek. Poté vyčkáte, až imigrační úředník žádost zpracuje a pokračujete na pasovou kontrolu a výdej zavazadel. Fronta na imigrační přepážce se odvíjí od počtu žadatelů o vízum. Doporučujeme se z letadla dostat co nejdříve, abyste nemuseli příliš dlouho čekat.

TYPY VÍZ DO VIETNAMU

Nejčastějším typem víz do Vietnamu je vízum pro pobyt do 30 dnů s jedním vstupem do země, tzv. single entry visa. Poplatek za tento typ víza činí 25 USD a platí se po příletu do Vietnamu pouze v amerických dolarech.

Pokud plánujete vstupovat do země víckrát, třeba z důvodu návštěvy sousedního státu, platí pro Vás jednoměsíční vízum s více vstupy, tzv. multiple entry visa. Poplatek za tento typ víza činí 50 USD.

V případě dlouhodobějších pobytů je možné zajistit vízum pro pobyt do 3 měsíců s jedním vstupem - 25 USD, nebo pro pobyt do 3 měsíců s více vstupy - 50 USD.