O nás

V oblasti cestovního ruchu působíme od roku 2005. Po velkém úspěchu v Austrálii a na Pacifických ostrovech pod hlavičkou Go2Australia jsme aplikovali stejný koncept při poskytování služeb ve Vietnamu prostřednictvím Go2Vietnam.

Garantujeme:

  • Jistotu cenově nejvýhodnějších letenek za operátorské ceny
  • Široký výběr kvalitního a cenově přijatelného ubytování ve Vietnamu
  • Kvalitní výlety a zájezdy za nízké ceny

GARANCE NEJLEPŠÍ CENY

CK Go2Vietnam patří mezi největší poskytovatele služeb skupinám a individuálním cestovatelům do Vietnamu. Naší prioritou je garantovat klientům nejvýhodnější služby a bezkonkurenční ceny.

POJIŠTĚNÍ PROTI ÚPADKU

Go2 s.r.o. - specialista na dovolenou nejen ve Vietnamu - má uzavřené pojištění záruky proti úpadku v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. v platném znění u České podnikatelské pojišťovny, a.s.

 

LIDÉ V GO2

Tým Go2 je tvořen ostřílenými profesionály v oboru cestovního ruchu. Všichni mají bohaté zkušenosti jako průvodci, cestovatelé, případně autoři cestopisů a článků. Představujeme vám celý náš realizační tým, který se stará o vaší dovolenou a zážitky.

V současné době aktivně působíme v Austrálii, Pacifiku, Bali a Indonésii, Srí Lance, Maledivách, Mexiku, Vietnamu a Japonsku.

Karolína Matějčková - Vietnam, senior konzultant

V Go2 se stará o přípravu a realizaci zájezdů do Vietnamu. Již delší dobu se plánování zájezdů věnuje, působila také jako lektor angličtiny. Jejím cílem je kvalitní dovolená, která odpovídá individuálním požadavkům a přáním klienta. Kromě cestování má ráda také squash, umění a poznávání cizích kultur. Když zrovna nepracuje, najdete ji pravděpodobně na koncertě nebo v některé z galerií.

Nikola Štěrbová - Vietnam, senior konzultant

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů do Vietnamu. Od roku 2010 se pohybuje v cestovním ruchu jako průvodce, později začala pracovat v cestovní kanceláři. Do Vietnamu se poprvé podívala jako turista v rámci velké cesty po Asii. Ráda by, aby klienti Go2 prožili ve Vietnamu autentické zážitky, potkali místní a poznali tak i běžný život této pestré a nádherné země. Kromě cestování se zajímá i o výuku jazyků, působila jako lektorka češtiny v krajanských spolcích v USA.

Iveta Dubcová - Vietnam, senior konzultant

V Go2 pomáhá s realizací zájezdů do Vietnamu a do Indonésie. Tyto země procestovala během studia v Austrálii. Na cestování si zamilovala poznávání místních lidí, jejich kultur, myšlení a reakcí. Jejím přáním je, aby každá cesta, kterou naplánuje, byla nezapomenutelná a plná nových poznání. Svůj volný čas nejraději tráví aktivně s přáteli v přírodě.

Lucie Pštrosová - Vietnam, průvodkyně

Lucie se po půlročním studiu v Nha Trang rozhodla zůstat ve Vietnamu na neurčito. Zkušenosti v cestovním ruchu sbírala při práci v hotelech a při studiu. Vietnam ji pak doslova uchvátil. Jak sama říká, právě pohostinnost a srdečnost místních pro ni představuje ten pravý Vietnam. Ve volném čase ráda cestuje a objevuje nová skrytá místa. Má ráda vaření, sport a četbu knih. Pokud zrovna nepracuje, najdete ji v kavárně ve Staré čtvrti Hanoje u hrnku vietnamské kávy.

Ondřej Slowik - Vietnam, průvodce

Ondřej vystudoval vietnamistiku a anglistiku na FFUK v Praze. Od roku 2009 žil střídavě v Praze a ve Vietnamu. Nakonec se v roce 2016 oženil a usadil v Saigonu, kde žije se svou rodinou. Klientům Go2 poskytuje vhled do vietnamské kultury a společnosti získaný dlouhodobým studiem vietnamské historie a jazyka. Ve volném čase se věnuje četbě, lingvistickému výzkumu, badmintonu a své rodině.

Thai Ha Nguyen - Vietnam, koordinace dopravy, rezervace

Thai Ha se narodila v Hanoji, kde žije i se svou rodinou. Má ráda cestování, poznávání nových lidí a odlišných kultur. V cestovním ruchu pracuje od roku 2009, v Go2 má na starost služby spojené s rezervací ubytování, výletů a transferů. Ráda by Vám představila impozantní krajinu, fascinující historii, vyhlášenou kuchyni a pulzující energii Vietnamu. Říká, že Vietnam Vás chytne za srdce a zasáhne všechny vaše smysly.

 

KONTAKT

NÁZEV FIRMY: Go2 s.r.o.

EMAIL: vietnam@ckgo2.cz

TELEFON: +420 228 226 807, +420 773 779 905

ADRESA: Biskupský dvůr 2, Praha 1

OTEVÍRACÍ DOBA: PO-PÁ 9-17 hod